• Vážení rodičia a žiaci,

Školský rok 2023/2024 sa začína dňa 4.septembra 2023 (v pondelok) o 8,00h na nádvorí školy, kde sa uskutoční slávnostné otvorenie školského roka. V prípade nepriaznivého počasia bude prebiehať otvorenie školského roka v budove školy. Po skončení slávnostnej časti žiaci dostanú v triedach pokyny k organizácii vyučovania na nasledujúce dni. Prvý týždeň sa desiata v školskej jedálni nepodáva. Dňa 4. septembra sa obed podáva v šk. jedálni nasledovne: 1. stupeň o 9,30h a 2. stupeň o 10,00h. Obed sa v tento deň vydáva do 11,30h. Školský klub detí je 4. septembra otvorený od 5,45h do 16,15h. V tento deň sa žiaci nemusia prezúvať.

Mgr. Renata Gieciová, riaditeľka školy

• Oznam vedúcej školskej jedálne

Informácie o úhrade poplatkov za stravu

od 1. septembra 2023