- Úspechy žiakov 2021/2022
- Úspechy žiakov 2020/2021
- Plán aktivít 2019/2020
- Úspechy žiakov 2019/2020
- Úspechy žiakov 2018/2019
- Plán aktivít 2018/2019
- Úspechy žiakov 2017/2018
- Plán aktivít 2017/2018
- Úspechy žiakov 2016/2017
- Športové súťaže 2021/2022
- Úspechy žiakov 2022/2023
- Úspechy žiakov a plán aktivít 2022/2023
- Úspechy žiakov 2023/2024
Úspechy žiakov 2016/2017
PREDMETOVÉ SÚŤAŽE A OLYMPIÁDY
Meno a priezvisko
Pedagóg
Umiestnenie
Súťaž
Trieda
Ladislava Lukášová
Hanková
99 percentil (226. – 457.)
i-Bobor
4.A
Alexandra Beláková
Jamrichová
94 percentil (954. – 1374.)
i- Bobor
4.B
Dominik Ondrušík
Jamrichová
89 percentil (1769. – 2273. )
i-Bobor
4.B
Hana Urbančoková
Urbanová
85 percentil (2346. – 2917.)
i-Bobor
4.A
Matúš Poliačik
Urbanová
80 percentil (3037. – 3661.)
i-Bobor
3.B
Boris Záhumenský
Urbanová
80 percentil (3037 – 3661 )
i-Bobor
4.B
Alexander Žikla
Švecová
99 percentil (153. -276.)
i-Bobor
7.A
Matúš Pukanec
Gunišová
97 percentil (589. – 638.)
i-Bobor
7.A
Samuel Záhumenský
Švecová
97 percentil (708. – 865.)
i-Bobor
7.A
Natália Čížová
Gunišová
93 percentil (1503. – 1592.)
i-Bobor
7.A
Diana Blaškovičová
Gunišová
85 percentil (3083. – 3093.)
i-Bobor
7.A
Dávid Gránsky
Španková
81 percentil (4018. – 4104.)
i-Bobor
6.B
Jakub Turek
Gunišová
81 percentil (4018. – 4104.)
i-Bobor
7.A
Laura Košinová
Gunišová
94 percentil (853. – 866.)
i-Bobor
9.A
Pavol Žabár
Švecová
88 percentil (1752. – 2032.)
i-Bobor
9.A
Matúš Pukanec
Kolníková
Medzinárodná súťaž
3.miesto
Matematicko-fyzikálna súťaž Náboj Junior
7.A
Alexander Žikla
7.A
Nina Danišová
Michalková
8.A
Simona Mazourová
9.A
Valéria Drengubjaková
Čačková
Mesto
1.miesto
Ochranárik – OU BN
7.A
Natália Čížová
Čačková
Mesto
2.miesto
Ochranárik – OU BN
7.A
Johanna Dvončová
Čačková
Mesto
3.miesto
Ochranárik – OU BN
6.B
Alexandra Beláková
Magdolenová
Mesto
2.miesto
Ochranárik – OU BN
4.B
Radovan Bezák
Poliačiková
Obv.kolo
2.miesto
Technická olympiáda
6.A
Dominik Hrebíček
Samuel Hučko
Poliačiková
Obv.kolo
ÚR (5.m)
Technická olympiáda
8.A
Johanna Dvončová
Čačková
»Jesenský«
6.B
Adam Oliver Madač
Kurejová
Obv. kolo
1.miesto
Olympiáda ANJ
7.A
Marek Martiška
Kurejová
Obv. kolo
ÚR (4.m)
Olympiáda ANJ
9.B
Matúš Pukanec
Kolníková
Celosl.
56. miest
Expert 7 -
7.A
Ľuboš Kováč
Turková
OK
1.miesto
Šaliansky Maťko
3.A
Adam Briešťanský
Gunišová
OK
ÚR
Geograf. olymp.
8.B
Matúš Pukanec
Švecová
OK
ÚR
Geograf. olymp.
7.A
Timotej Košina
Sekáčová
OK
ÚR
Geograf. olymp.
7.B
Matúš Bitarovský
Sekáčová
OK
ÚR(4.m)
Dej. olympiáda
8.A
Michal Ruisl
Kolníková
OK, KK
2.m.,11.m
Biol. olympiáda
9.A
Kristína Gieciová
Lauš
KK
ÚR (6.m)
Olympiáda RUJ
9.B
Ľuboš Kováč
Turková
KK
3.m
Šaliansky Maťko
3.A
Adam Oliver Madač
Kurejová
KK
8.m
Olympiáda ANJ
7.A
Ladislava Lukášová
Hanková
OK
2.m
Pytagoriáda
4.A
Hana Urbančoková
Hanková
OK
1.m
Pytagoriáda
4.A
Matúš Pukanec
Kolníková
OK
1.m
Pytagoriáda
7.A
Veronika Kopčanová
Jaňáková
OK
2.m
Š.a D.rét.Uhrovec
5.A
Matúš Pukanec
Dvončová
OK
1.m
Š.aD.rét. Uhrovec
7.A
Kristína Gieciová
Poliačiková
OK
ÚR
Chemická olymp.
9.B
Lucia Paštrnáková
Poliačiková
OK
ÚR
Chemická olymp.
9.B
Šimon Jeřábek
Poliačiková
OK
ÚR
Biol. olymp.
8.B
Tomáš Janega
Poliačiková
OK
ÚR
Biol.olymp.
8.B
Dominik Hrebíček
Bačková
DK
4.m
Bibl. olymp.
8.A
Lucia Lehocká
Michalková
OK
ÚR
Matemat. olymp.
8.A
Matúš Pukanec
Kolníková
OK
1.m
Matemat. olymp.
7.A
Hana Urbančoková
Hanková
celoslovenská
1.-64.m (100%)
Mat.klokan
4.A
Ladislava Lukášová
Hanková
celoslovenská
73.-97m (94,4%)
Mat. klokan
4.A
Emanuel Granský
Kolníková
celoslovenská
131.-194 (90%)
Mat. klokan
5.A
Matúš Pukanec
Kolníková
celoslovenská
127.-176. (90,8%)
Mat. klokan
7.A
Cyril Balla
Magdolenová
celoslovenská
86,7%
Mat. klokan
4.B
Alexandra Beláková
Magdolenová
celoslovenská
86,7%
Mat. klokan
4.B
Lukáš Lehocký
Kolníková
celoslovenská
81,7%
Mat. klokan
5.A
Alexander Žikla
Kolníková
celoslovenská
83,3%
Mat.klokan
7.A
Martin Vigoda
Jaňáková
OK
2.m
Slávik Slovenska
9.B
Matúš Pukanec
Poliačiková
OK
1.m
Biolog. olymp.D
7.A
Marek Martiška
Sekáčová
OK
3.m
Medzníky 2.svetovej vojny
9.B
Samuel Kňazovčík
9.B
Martin Vigoda
9.B
Timea Kološtová
Poliačiková, Švecová, Lauš
OK+celosl.
1.m+ 10.m
Mladý záchranár CO
8.B
Ema Puchorová
7.A
Matúš Bitarovský
8.A
Marek Martiška
9.B
Samuel Záhumenský
Poliačiková, Švecová, Lauš
OK
2.m
Mladý záchranár
7.A
Jakub Turek
7.A
Soňa Rechtoríková
8.B
Laura Ačaiová
8.B
Hana Urbančoková
Turková
Regionálne kolo
1.m
Družstvo mladých zdravotníkov
4.A
Ladislava Lukášová
4.A
Lívia Šlosárová
4.A
Lujza Štajnigerová
4.A
Paulína Selešová
4.A
Lenka Kolenová
Švecová
Regionálne kolo
1.m
Družstvo mladých zdravotníkov
8.B
Ema Puchorová
7.A
Soňa Rechtoríková
8.B
Samuel Záhumenský
7.A
Matúš Bitarovský
8.A
Ladislava Lukášová
Kurejová
Medzinárodná šúťaž v AJ
100%
ENGLISHSTAR
4.A
Sára Dianová
Mišáková
Medzinárodná súťaž v AJ
100%
ENGLISHSTAR
5.B
Michal Mikuš
Mišáková
Medzinárodná súťaž v AJ
100%
ENGLISHSTAR
6.A
Cyril Balla
Mišáková
Medzinárodná súťaž v AJ
98,6%
ENGLISHSTAR
4.B
Adela Lukášová
Mattošová
Medzinárodná súťaž v AJ
97,1 %
ENGLISHSTAR
2.A
Matej Lukáš
Mattošová
Medzinárodná súťaž v AJ
97,1%
ENGLISHSTAR
2.A
Richrad Vizner
Mišáková
Medzinárodná súťaž v AJ
97,1%
ENGLISHSTAR
3.B
Dávid Šuchter
Mišáková
Medzinárodná súťaž v AJ
97,1%
ENGLISHSTAR
3.B
Dominik Ondrušík
Mišáková
Medzinárodná súťaž v AJ
97,1%
ENGLISHSTAR
4.B
Ema Puchorová
Samuel Záhumenský
Kristián Kolembus
Timea Cyprichová
Kristína Podobová + kolektív 7.A triedy
Poliačiková
Celoslovenské kolo
1.m
Tatranskí rytieri
- projekt
7.A
Lenka Kolenová
Ema Puchorová
Laura Ačaiová
Samuel Záhumenský
Matúš Bitarovský
Švecová
Územné kolo
3.m
Súťaž družstiev mladých zdravotníkov
8.B
7.A
8.B
7.A
8.A
Športové súťaže
Meno a priezvisko
Pripravoval
Umiestnenie
Súťaž
Trieda
Patrik Kováč
Lauš
2.miesto
OK cezpoľný beh
8.A
Tomáš Mano
8.A
Martin Vigoda
9.B
Sandra Podobová
Magdolenová
4. miesto
OK basketbal žiačok
9.A
Lucia Paštrnáková
9.B
Laura Ačaiová
8.B
Lucia Bačková
8.B
Diana Blažkovičová
7.A
Nina Danišová
8.A
Lívia Franková
9.A
Kristína Gieciová
9.B
Renáta Chytrá
8.A
Viktória Malíková
9.B
Simona Mazourová
9.A
Radovan Bezák
Lauš
2.miesto
OK Malý futbal ml. žiaci
6.A
Damian Čahoj
6.A
Michal Číž
6.A
David Gránsky
6.B
Kristián Kolembus
7.A
Emanuel Gránsky
5.A
Adrian Kováč
5.A
Lukáš Paštrnák
7.B
Maroš Pihík
7.B
Marko Ševčík
6.B
Táto stránka môže obsahovať základné informácie o Vašej škole, môžete si ju ľubovoľne meniť. Návod, ako tieto zmeny uskutočniť, nájdete tu: http://help.edupage.org/