- Úspechy žiakov 2021/2022
- Úspechy žiakov 2020/2021
- Plán aktivít 2019/2020
- Úspechy žiakov 2019/2020
- Úspechy žiakov 2018/2019
- Plán aktivít 2018/2019
- Úspechy žiakov 2017/2018
- Plán aktivít 2017/2018
- Úspechy žiakov 2016/2017
- Športové súťaže 2021/2022
- Úspechy žiakov 2022/2023
- Úspechy žiakov a plán aktivít 2022/2023
- Úspechy žiakov 2023/2024
Úspechy žiakov a plán aktivít 2022/2023
Táto stránka môže obsahovať základné informácie o Vašej škole, môžete si ju ľubovoľne meniť. Návod, ako tieto zmeny uskutočniť, nájdete tu: http://help.edupage.org/
Predmetové súťaže šk.rok 2022/2023
Predmetové súťaže šk.rok 2022/2023
Meno a priezvisko
Pedagóg
Umiestnenie
Súťaž
Trieda
Natália Plášeková
Čačková
titul
Mladý Jesenský
5.A
Laura Jarolínová
Mattošová
1.miesto
OK
Olympiáda ANJ
9.A
ÚR (9.m)
KK
Olympiáda ANJ
Zoja Adamovičová
Janečková
ÚR
OK
Pytagoriáda
3.A
Marko Spáč
Janečková
ÚR
OK
Pytagoriáda
3.A
Richard Barták
Janečková
ÚR
OK
Pytagoriáda
3.A
Adam Kováč
Šišmišová
91,67%
Matematický klokan
1.A
Samuel Rácz
Šišmišová
91,67%
Matematický klokan
1.A
Adam Zajac
Šišmišová
91,67%
Matematický klokan
1.A
Zoja Stanková
Hanková
86,67
Matematický klokan
2.A
Zoja Adamovičová
Janečková
100%
Matematický klokan
3.A
Ella Striežencová
Magdolenová
70%
Matematický klokan
5.A
Lukáš Mačas
Gašpáreková
79,17%
Matematický klokan
7.A
Jaroslav Viktorín
Gašpáreková
75,83%
Matematický klokan
7.A
Andrej Vereš
Gašpáreková
84,17%
Matematický klokan
8.A
Ján Macko
Gašpáreková
82,50%
Matematický klokan
8.A
Dávid Biras
Gašpáreková
71,67%
Matematický klokan
9.A
Sebastián Podoba
Sekáčová
ÚR
OK
Dejepisná olympiáda
9.A
Dávid Lacko
Poliačiková
ÚR
OK
Biologická olympiáda
9.A
Dávid Lacko
Poliačiková
ÚR
OK
Chemická olympiáda
9.A
Lívia Šuchterová
Igazová
ÚR
OK
Technická olympiáda
7.A
Denisa Špániková
Igazová
Postup do regionálneho kola
IQ olympiáda
6.A
Tomáš Paštrnák
Igazová
ÚR okresné kolo
IQ olympiáda
6.A
Martin Petrlík
6.A
Andrej Vereš
8.A
Alex Mokrý
6.A
Lívia Šuchterová
7.A
Laura Bartová
8.A
Paulína Buláková
6.A
Daniela Vlčková
7.A
Ema Piešťanská
Bačková
1.m
OK
Biblická olympiáda
8.A
Dávid Šuchter
ÚR
KK
9.A
Izabela Geletová
8.A