• Darujte 2% z dane

Podporte nás darovaním 2% z daní

Vážení rodičia ZŠ Školská,

aj tento rok máte možnosť poukázať 2% (3%) z dane Rodičovskému združeniu pri ZŠ Školská 1123/29 v Bánovciach nad Bebravou. Získané finančné prostriedky budú použité na projekty podporujúce skvalitnenie a spestrenie školskej ako aj mimoškolskej činnosti našich detí, na materiálno technické vybavenie učební a zakúpenie moderných pomôcok.

Vyplnené formuláre môžete odovzdať do kancelárie ZŠ Školská do 26.4.2024 alebo na Daňový úrad najneskôr do 29.04.2024. Ak poznáte osoby, ktoré viete získať v prospech poukázania príspevku pre naše Občianske združenie, neváhajte a urobte tak.

V prípade nejasností sa môžete informovať prostredníctvom webovej stránky ZŠ Školská alebo telefonicky na čísle 760 23 55.

Milí rodičia, ďakujeme Vám za Váš aktívny prístup a čas, ktorý venujete vyplňovaniu formulárov a včasnému odovzdaniu do ZŠ Školská alebo na Daňový úrad. Váš príspevok zlepší materiálne vybavenie školy a podporí školské a mimoškolské aktivity našich detí.

S úctou a pozdravom

predseda Rady rodičov  Mgr. Martin Jurčík