• Informácie o SŠ 2023/24

Stredne_skoly_Trenciansky_kraj_____Den_otvorenych_dveri.XLS

SOŠ STAVEBNÁ, NITRA

SOŠ J.A. BAŤU, PARTIZÁNSKE

Po minuloročnom úspechu aj tento rok pozývame  vašich žiakov najmä z deviateho ročníka prísť sa  nadýchať stredoškolskej atmosféry,  pozrieť sa na vyučovacie hodiny a vyskúšať si tak pracovný život našich žiakov (možno aj vyskúšať svoje vysnívané povolanie). Interaktívny týždeň sa bude konať v dňoch 13.-15.12. 2023.

Viac informácií nájdete  priloženom letáku. Z dôvodu obmedzenej kapacity je nutná rezervácia na:

branislav.karas@sospe.sk alebo +421 944 137 990

GYMNÁZIUM, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

GJJ_DOD_2023_pozvanka_riaditel.pdf

SOŠ POD SOKOLICAMI, TRENČÍN

STREDNÁ ZDRAVOTNÍCKA ŠKOLA, TOPOĽČANY

Dovoľujeme si srdečne pozvať žiakov najmä 9. ročníkov, výchovných poradcov, ako aj rodičov deviatakov na Deň otvorených
          dverí, ktorý sa uskutoční na našej škole dňa 16. 11. 2023 (vo štvrtok) v čase 9.00 – 12.00 hod.

DOD_2023.docx

SOŠ DOPRAVNÁ, TRENČÍN

CIRKEVNÁ SOŠ, BÁNOVCE NAD BEBRAVOU

SÚKROMNÁ ŠKOLA UMELECKÉHO PRIEMYSLU A KONZERVATÓRIUM, TOPOĽČANY

DOD_konzerva_5_upravy.pdf

DOD_SSUP_2.pdf

SOŠ OBCHODU A SLUŽIEB, TRENČÍN

Srdečne pozývame Vašich žiakov na Deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať vo štvrtok 7. decembra 2023 od 9.00 h – do 16.00 h v Strednej odbornej škole obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24 v Trenčíne.

Atraktívnosť a kreativitu stredného odborného vzdelávania budú prezentovať študenti a pedagógovia jednotlivých odborov našej školy. Samozrejme, chýbať nebudú ani zamestnávatelia, s ktorými spolupracujeme v rámci duálneho vzdelávania.

A3_pozvanka.pdf

A4_zoznam_odborov.pdf

SOŠ DREVÁRSKA, TOPOĽČANY

Radi by sme Vás a Vašich žiakov 8. a 9. ročníkov pozvali na Deň otvorených dverí - Drevárske dosky 2023, ktoré sa budú  konať v priestoroch našej škole SOŠ drevárskej v Topoľčanoch dňa 07. decembra 2023 od 8.00 do 11.00 hod.

Zároveň pozývame zručných a výtvarne nadaných žiakov deviateho ročníka na odprezentovanie svojej šikovnosti na DOD 07.12.2023 (štvrtok), víťazi oboch kategórií budú odmenení hodnotnými a zaujímavými cenami na slávnostnom
          programe o 11.00 hod.

Do súťaže sa vopred prihláste prostredníctvom mailu
          sekretariat@sosdrevarska.sk <mailto:sekretariat@sosdrevarska.sk>
          do 1.12.2023

DREVaRSKE_DOSKY_2023.pdf

CIRKEVNÉ KONZERVATÓRIUM, TRENČÍN

„KREATIVITU NEMÔŽETE VYČERPAŤ! ČÍM VIAC JU POUŽÍVATE, TÝM VIAC JU MÁTE!“

Príďte sa o tom presvedčiť na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ CIRKEVNÉHO KONZERVATÓRIA, ktorý sa uskutoční 21. novembra 2023 v čase 8.00 – 13.00 hod. na Beňadickej ulici (Bratislava – Petržalka). Ponúkame štúdium v študijných odboroch HUDBA, SPEV A HUDOBNO-DRAMATICKÉ UMENIE.

Pripravili sme pre Vás pestrý program, ktorý vám umožní počas bežného školského dňa zažiť na vlastnej koži, aké je to študovať umenie! Môžete sa tešiť na prezentáciu konzervatória, prehliadku priestorov, ukážkové otvorené hodiny profilových i teoretických predmetov a individuálne konzultácie, počas ktorých bude možné predviesť pripravený repertoár. Uchádzači sa dozvedia aj základné informácie o programe Erasmus+, ktorý sprostredkúva našim žiakom štúdium v zahraničí.

Pozrite si naše VIDEO a staňte sa jedným z nás:

SÚKROMNÉ GYMNÁZIUM FUTURUM, TRENČÍN

Prezentacia_DOD.pptx

STREDNÁ ZDRAVOTNÍCKA ŠKOLA, TRENČÍN

DOD_pozvanka_2023.pdf

SZSTN_letak_2023_2024.pdf

GYMNÁZIUM, NITRA

Deň otvorených dverí na Gymnáziu sv. Cyrila a Metoda v Nitre pre žiakov končiacich ročníkov a ich rodičov  (*v prípade záujmu
          o bilingválne štúdium nemeckého jazyka aj pre žiakov 8. ročníkov*) a taktiež pre žiakov 5. ročníkov ZŠ uvažujúcich o štúdiu na 8-ročnom gymnáziu, ktorý sa bude konať dňa  15. 11. 2023  v budove Gymnázia sv. Cyrila  a Metoda na Farskej 19 v Nitre, v čase od 8:00 do 13. 00 hod..

Bližšie informácie o štúdiu sú dostupné na webovej stránke gymnázia www.gcm.sk v časti Štúdium-Prijímacie konanie a v časti
          Štúdium-Prezentácia školy.

SÚKROMNÁ ŠKOLA  UMELECKÉHO PRIEMYSLU  ANIMOVANEJ TVORBY, BRATISLAVA

POZÝVA  5.12.2023 od 8,30 do 16,30 budúcich animátorov, grafikov, fotografov, filmárov a odevných dizajnérov na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ !!! UVIDÍTE UKÁŽKU UNIKÁTNEJ ANIMAČNEJ TECHNOLÓGIE MOTION CAPTURE !!!
          Škola otvára aj 3-ročné VYŠŠIE ODBORNÉ ŠTÚDIUM !!!

Nadaným študentom zo socialne slabých pomerov škola umožňuje štúdium zadarmo !!!

SOŠ AGROTECHNICKÁ, TOPOĽČANY

SOŠ J.A.BAŤU, PARTIZÁNSKE

Dovoľujeme si pozvať Vašich žiakov a žiačky ôsmeho a deviateho ročníka, ich zákonných zástupcov na Deň otvorených dverí v Strednej odbornej škole Jána Antonína Baťu v Partizánskom, ktorý sa uskutoční 30.11.2023 v priestoroch našej školy.

Viac informácií prikladám v prílohe.

Druhý DOD, o ktorom Vás budeme informovať sa uskutoční 10.2.2024 (sobota) a je primárne určený pre rodičov Vašich žiakov.

Taktiež budeme organizovať aj interaktívny týždeň, v rámci ktorého si Vaši žiaci budú môcť vyskúšať, aké to je stať sa na jeden deň stredoškolákom. O termíne i spôsobe prihlasovania Vás budeme informovať.

SOŠ DOPRAVNÁ, MARTIN

Dňa 11.11.2023 ( sobota) sa v priestoroch SOŠ dopravnej  Zelená 2,  Martin - Priekopa uskutoční Deň otvorených dverí  pre žiakov ZŠ za účasti zamestnávateľov v čase od 8,30 do 13,00 hod.

Dovoľujeme si Vás požiadať o informovanie o akcii. Prosíme o sprostredkovanie informácie výchovným poradcom ZŠ vo Vašej pôsobnosti o nových na trhu práce žiadaných študijných odboroch s maturitnou skúškou -  rušňovodič a operátor výroby, modernizácie a opráv koľajových vozidiel.

V prílohe posielame plagát podujatia a základné informácie o nových odboroch štúdia.

SOŠ VINÁRSKA, MODRA